mes tau padėsime!
pildyti paraišką
Vilma, Vilnius

Noriu nuoširdžiai padėkoti Jūsų komandai už profesionalų bei operatyvų darbą padedant spręsti finansines problemas. Į greitųjų kreditų pinkles patekau būdama labai jauna, kadangi dėl tragiškai susiklosčiusių gyvenimo aplinkybių, turėjau išmokti gyventi savarankiškai, be pagalbos iš šono. Nemokėjimas elgtis su pinigais mane privedė prie nejuokingų įsiskolinimų, dėl ko gyvenau nuolatiniame strese ir negalėjau džiaugtis gyvenimu.
Skolų likvidavimo specialistė, suteikė man profesionalią konsultaciją ir per labai trumpą laiką mano turėtos skolos buvo pilnai padengtos. Dabar verčiu naują gyvenimo puslapį, kuriame, tikiuosi, nebeturėsiu įsiskolinimų ir dabar jau galėsiu džiaugtis kiekviena diena. Ačiū už pagalbą!

Deividas ir Jurgija, Marijampolė

Su vyru gyvenome nuolatiniame strese, dėl per ne lyg didelių įsipareigojimų. Šeimoje dėl nepritekliaus buvo prasidėjusi didžiulė krizė. Šalia gyvenanti kaimynė žinojo, jog turime rimtų problemų susijusių su jaunystėje prisiimtais įsipareigojimais ir davė Jūsų kontaktus. Na ką gi, pagalvojau tuo metu, juk neturiu ko prarasti. Žinokite, nemoku papasakoti kaip man palengvėjo po to skambučio, kai sužinojau, kad yra vilties, jog išgelbėsite mus nuo tos problemų virtinės. Su vyru užpildėme paraiškas ir visai netrukus buvo pradėti darbai su mūsų kreditoriais. Nuolatinis Skolų Likvidavimo kolektyvo bendravimas ir rūpestis, sugrąžino ramybę ir į mūsų šeimą. Užtrukome visai neilgai, kol susitvarkėme visus reikalingus dokumentus. Dabar su vyru mokame vieną bendrą įmoką, kuriai įpratome atsidėti iš anksto ir tikimės daugiau nepakliūti į greitųjų kreditų pinkles.

Kotryna, Utena

Iš pat pradžių per daug net negalvojau, kad lengvai ir greitai gauti pinigai, turės būti kažkokiu būdu grąžinami. Pasirašydama sutartį, į palūkanas net nežiūrėjau, nes buvo aktualu kuo greičiau gauti pinigus. Kai kas mėnesį susimokėdavau įmokas, pinigų pragyvenimui praktiškai nebelikdavo. Vėliau prasidėjo įmokų atidėjimai, vėlavimai ir visas nepakeliamas galvos skausmas kai iš kreditų bendrovių sulaukdavau nebe tokių draugiškų skambučių kaip pačioje pradžioje. Skolų likvidavimo puslapį atradau visai netyčia, naršydama internete. Jauni ir kompetentingi žmonės labai paprastai ir suprantamai išdėstė visas galimybes, kaip išspręsti mano finansinius rūpesčius. Dabar galiu tik pasidžiaugti, kad pasirinkau teisingai. Visi galvos skausmai dingo ir nuo šiol galiu laiku mokėti protingas įmokas, kurioms nereikia skirti paskutinio, kišenėje turimo euro.