mes tau padėsime!
pildyti paraišką

Jūsų patogumui šioje skiltyje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus. Jeigu jame nerasite sau reikalingų atsakymų, prašome kreiptis:


+370 68623409

Skambučių laukiame darbo dienomis 10-18 h.

Kiek laiko reikia būti dirbančiu norint gauti paskolą?

Norint gauti paskolą, reikia būti išdirbus darbovietėje bent 4 mėnesius, o taip pat svarbu, kad paskolos paraiškos pildymo dieną būtų pasibaigęs Jūsų bandomasis laikotarpis darbovietėje.

Ar galiu gauti paskolą, jeigu turiu pradelstų skolų?

Jeigu turite pradelstų skolų ir jos dar yra registruotos išorinėse skolininkų duomenų bazėse, galimybės gauti paskolą nėra didelės. Ypatingai, jeigu pageidaujate gauti paskolą geromis sąlygomis. Daugelis bendrovių tikrina kredito istoriją išorinėse skolininkų duomenų bazėse, tokiose kaip Creditinfo, ir klientams su bloga kredito istorija paskolų neteikia. Kai kurios bendrovės atlaidžiau žiūri į pradelstas skolas, tačiau tai irgi priklauso nuo skolos pobūdžio, jos dydžio ir pan. Tikslų atsakymą ar galite gauti paskolą galime pateikti kai užpildysite paraišką ir atliksime Jūsų mokumo įvertinimą.

Ar galima pasiskolinti papildomai kai yra gaunamas refinansavimas?

Taip, tokia galimybė yra, atsižvelgiant į Jūsų gaunamas pajamas, tačiau turint pradelstų įsiskolinimų, SKOLŲ LIKVIDAVIMAS, nerekomenduoja skolintis papildomai, nes tokiu atveju rizikuojate situaciją neišspręsti, o dar pagilinti problemas.

Ar bedarbiams suteikiamos refinansavimo paslaugos?

Refinansavimas suteikiamas tik dirbantiems ir nuolatines oficialias pajamas Lietuvoje turintiems fiziniams asmenims. Nedirbantiems arba dirbantiems nelegaliai paskolos neteikiamos.